PoolParty GraphSearch (7.x-2.2) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Load
kn: ಲೋಡ್

en: Colors
kn: ಬಣ್ಣಗಳು

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: to
kn: ಗೆ

en: Available
kn: ಲಭ್ಯ

en: Synchronize
kn: ಮೇಳೈಸು

en: Done.
kn: ಆಯಿತು.

en: Widgets
kn: ವಿಜೆಟ್

en: Credentials
kn: ಪರಿಚಯಪತ್ರಗಳು
