PoolParty GraphSearch (7.x-2.2) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Tags
os: Тегтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: none
os: нæй

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
