PoolParty GraphSearch (7.x-2.2) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: none
th: ไม่มี

en: Save
th: บันทึก

en: remove
th: เอาออก

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Widget
th: วิดเจ็ต

en: Clone
th: โคลน

en: Show
th: แสดง

en: @time ago
th: @time ก่อน

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: Synchronize
th: ซิงโครไนส์

en: Done.
th: เสร็จแล้ว

en: Filter settings
th: การตั้งค่าตัวกรอง
