PoolParty GraphSearch (7.x-2.2) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: URL
ug: ئادرېس

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time

en: Widgets
ug: ۋىجېتلار
