PoolParty GraphSearch (7.x-2.3) - en to dz translation catalogue (17 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Show
dz: སྟོན།

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།

en: %title has been deleted.
dz: %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།
