PoolParty GraphSearch (7.x-2.3) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Password
fa: گذرواژه

en: Weight
fa: وزن

en: none
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: remove
fa: حذف

en: URL
fa: نشانی

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Widget
fa: ساختار

en: Load
fa: بارگذاری

en: Colors
fa: رنگ‌ها

en: Clone
fa: تکرار

en: Show
fa: نمایش

en: @time ago
fa: @time قبل

en: %title has been deleted.
fa: %title حذف شد.

en: RSS Feed
fa: خوراک RSS

en: Available
fa: در دسترس

en: daily
fa: روزانه

en: weekly
fa: هفتگی

en: Filter settings
fa: تنظیمات فیلتر

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه
