PoolParty GraphSearch (7.x-2.3) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Tags
jv: Tautan

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: none
jv: ora ana

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Advanced
jv: Mahir

en: Widget
jv: Piranti

en: Show
jv: Kétoknā

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: Filter settings
jv: Setingan filter
