PoolParty GraphSearch (7.x-2.3) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: none
lt: joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: remove
lt: pašalinti

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Show
lt: Rodyti

en: @time ago
lt: prieš @time

en: %title has been deleted.
lt: %title papašalintas.

en: RSS Feed
lt: RSS

en: Other settings
lt: Kiti nustatymai

en: daily
lt: kasdien

en: weekly
lt: kas savaitę

en: Filter settings
lt: Filtro nustatymai

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje
