PoolParty GraphSearch (7.x-2.3) - en to sv translation catalogue (38 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Tags
sv: Etiketter

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Password
sv: Lösenord

en: Weight
sv: Vikt

en: none
sv: ingen

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: remove
sv: ta bort

en: Widget settings
sv: Inställningar för widget

en: Advanced
sv: Utökad

en: Load
sv: Ladda

en: Colors
sv: Färger

en: Clone
sv: Klona

en: Show
sv: Visa

en: to
sv: till

en: @time ago
sv: @time sedan

en: from
sv: från

en: Calculation
sv: Beräkning

en: %title has been deleted.
sv: %title har tagits bort.

en: RSS Feed
sv: RSS-flöde

en: Available
sv: Tillgänglig

en: Other settings
sv: Andra inställningar

en: daily
sv: dagligen

en: weekly
sv: veckovis

en: Synchronize
sv: Synkronisera

en: Credentials
sv: Referenser

en: Filter settings
sv: Filterinställningar

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: Time interval
sv: Tidsintervall
