PoolParty GraphSearch (7.x-2.4) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: none
am: ምንም

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: @time ago
am: @time በፊት
