PoolParty GraphSearch (7.x-2.4) - en to ja translation catalogue (36 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Username
ja: ユーザー名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Tags
ja: タグ

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Password
ja: パスワード

en: Weight
ja: ウェイト

en: Delete configuration
ja: 設定を削除

en: none
ja: なし

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: remove
ja: 除去

en: Advanced
ja: 高度

en: Widget
ja: ウィジェット

en: Load
ja: ロード

en: Clone
ja: 複製

en: Show
ja: 表示

en: @time ago
ja: @time 前

en: %title has been deleted.
ja: %title は削除されました。

en: RSS Feed
ja: RSSフィード

en: Available
ja: 利用可能

en: Other settings
ja: その他の設定

en: daily
ja: 日次

en: weekly
ja: 週次

en: Synchronize
ja: 同期

en: Credentials
ja: 資格情報

en: Filter settings
ja: フィルター設定

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: Component name
ja: コンポーネント名

en: Time interval
ja: 間隔
