PoolParty GraphSearch (7.x-2.4) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Tags
lv: Birkas

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: none
lv: neviens

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: remove
lv: izņemt

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Widget
lv: Logrīks

en: Colors
lv: Krāsas

en: Clone
lv: Klonēt

en: Show
lv: Rādīt

en: @time ago
lv: pirms @time

en: %title has been deleted.
lv: Ieraksts '%title' izdzēsts.

en: RSS Feed
lv: RSS Plūsma

en: Available
lv: Pieejams

en: daily
lv: katru dienu

en: weekly
lv: katru nedēļu

en: Synchronize
lv: Sinhronizēt

en: Filter settings
lv: Filtru iestatījumi

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā
