PoolParty GraphSearch (7.x-2.5) - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: none
ca: cap

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: remove
ca: elimina

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Widget settings
ca: Paràmetres de l'enginy

en: Advanced
ca: Avançat

en: Widget
ca: Giny

en: Load
ca: Càrrega

en: Clone
ca: Clona

en: Show
ca: Mostra

en: @time ago
ca: fa @time

en: Calculation
ca: Càlcul

en: %title has been deleted.
ca: %title ha estat esborrat.

en: RSS Feed
ca: Canal RSS

en: Available
ca: Disponible

en: daily
ca: diari

en: weekly
ca: setmanal

en: Synchronize
ca: Sincronitza

en: Done.
ca: Fet.

en: hourly
ca: cada hora

en: Filter settings
ca: Paràmetres del filtre

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: in @time
ca: a @time

en: Time interval
ca: Interval de temps
