PoolParty GraphSearch (7.x-2.5) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: E-mail address
ga: Seoladh r-phoist
