PoolParty GraphSearch (7.x-2.6) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Tags
bg: Таг

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: none
bg: не

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: remove
bg: Премахване

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Load
bg: Зареди

en: Show
bg: Покажи

en: @time ago
bg: преди @time

en: from
bg: От

en: %title has been deleted.
bg: %title? е изтрит.
