PoolParty GraphSearch (7.x-2.6) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Tags
he: תגיות

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Password
he: סיסמה

en: Weight
he: משקל

en: none
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: remove
he: הסר

en: URL
he: כתובת URL

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Advanced
he: מתקדם

en: Widget
he: וידג'ט

en: Colors
he: צבעים

en: Clone
he: שכפול

en: Show
he: הצג

en: @time ago
he: לפני @time

en: RSS Feed
he: הזנת RSS

en: Available
he: זמין

en: Other settings
he: הגדרות אחרות

en: Synchronize
he: סינכרון

en: Filter settings
he: הגדרות פילטר

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Placeholder
he: שומר מקום
