PoolParty GraphSearch (7.x-2.6) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Show
my: ပြပါ

en: @time ago
my: @time အချိန်က
