PoolParty GraphSearch (7.x-2.6) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Password
oc: Senhal

en: Weight
oc: Pes

en: none
oc: pas cap

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: remove
oc: suprimir

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Advanced
oc: Avançat

en: Load
oc: Cargar

en: Clone
oc: Clonar

en: Show
oc: Afichar

en: @time ago
oc: i a @time

en: from
oc: Expeditor

en: %title has been deleted.
oc: %title es estat suprimit.

en: RSS Feed
oc: Flux RSS

en: Available
oc: Disponible

en: Filter settings
oc: Paramètres del filtre

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: Component name
oc: Nom del component
