PoolParty GraphSearch (7.x-2.7) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Tags
cy: Tagiau

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Weight
cy: Pwysau

en: none
cy: dim

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: E-mail address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Advanced
cy: Uwch

en: Clone
cy: Clôn

en: @time ago
cy: @time yn ôl

en: RSS Feed
cy: Porth RSS

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
