PoolParty GraphSearch (7.x-2.7) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Password
ka: პაროლი

en: Weight
ka: წონა

en: none
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Load
ka: ჩატვირთვა

en: Show
ka: ჩვენება

en: @time ago
ka: @time წინ
