PoolParty GraphSearch (7.x-2.7) - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Tags
ro: Etichete

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Password
ro: Parolă

en: Weight
ro: Greutate

en: none
ro: nimic

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: remove
ro: elimină

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: Advanced
ro: Avansat

en: Load
ro: Încarcă

en: Clone
ro: Clonare

en: Show
ro: Arată

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: Calculation
ro: Calcul

en: %title has been deleted.
ro: %title a fost şte(a)rs(ă).

en: RSS Feed
ro: Flux RSS

en: Available
ro: Disponibil

en: Synchronize
ro: Sincronizează

en: Filter settings
ro: Setări filtru

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Trends
ro: Tendințe

en: Time interval
ro: Interval de timp
