PoolParty GraphSearch (7.x-2.8) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Tags
eu: Etiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: none
eu: bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: remove
eu: ezabatu

en: results
eu: Emaitzak

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Widget settings
eu: Widget ezarpenak

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Load
eu: Kargatu

en: Clone
eu: Klonatu

en: Show
eu: Erakutsi

en: @time ago
eu: duela @time

en: %title has been deleted.
eu: %title ezabatu da.

en: RSS Feed
eu: RSS Jarioa

en: Available
eu: Gaituta

en: Context
eu: Testuingurua

en: Widgets
eu: Widget-ak

en: Filter settings
eu: Filtro ezarpenak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak
