PoolParty GraphSearch (7.x-2.8) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: results
se: bohtosat

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus

en: Show
se: Čájet
