PoolParty GraphSearch (7.x-2.8) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Tags
sk: Značky

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: none
sk: žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: remove
sk: odstrániť

en: results
sk: výsledky

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Widget settings
sk: Widget nastavenia

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Load
sk: Načítať

en: Clone
sk: Klonovať

en: Show
sk: Zobraziť

en: @time ago
sk: pred @time

en: %title has been deleted.
sk: Uzol %title bol odstránený.

en: RSS Feed
sk: RSS zdroj

en: Available
sk: Dostupné

en: Other settings
sk: Ostatné nastavenia

en: Context
sk: Kontext

en: daily
sk: denne

en: weekly
sk: týždenne

en: Suggestions
sk: Návrhy

en: Filter settings
sk: Nastavenia filtra

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Component name
sk: Názov komponentu
