PoolParty GraphSearch (7.x-2.8) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Search
ur: تلاش

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Weight
ur: وزن

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: E-mail address
ur: ای-میل ایڈریس

en: @time ago
ur: @time قبل

en: %title has been deleted.
ur: %title خارج کر دیا گیا ہے۔

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
