PoolParty GraphSearch (7.x-2.9) - en to cs translation catalogue (43 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Tags
cs: Štítky

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Password
cs: Heslo

en: Weight
cs: Váha

en: none
cs: žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: remove
cs: odstranit

en: results
cs: výsledky

en: Please enter a valid email address.
cs: Vložte platnou e-mailovou adresu.

en: Date format
cs: Formát data

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Widget settings
cs: Nastavení widgetu

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Load
cs: Načíst

en: here
cs: zde

en: Clone
cs: Klonovat

en: Show
cs: Ukázat

en: @time ago
cs: @time zpět

en: %title has been deleted.
cs: Uzel %title byl smazán.

en: RSS Feed
cs: RSS zdroj

en: Available
cs: K dispozici

en: Context
cs: Kontext

en: daily
cs: denně

en: weekly
cs: týdně

en: About
cs: Popis

en: Synchronize
cs: Synchronizovat

en: Done.
cs: Hotovo.

en: Widgets
cs: Widgety

en: Filter settings
cs: Nastavení filtru

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Number of characters
cs: Počet znaků

en: Time interval
cs: Časový interval
