PoolParty GraphSearch (7.x-2.9) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Tags
mn: Тагууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: none
mn: хоосон

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: remove
mn: устгах

en: results
mn: үр дүн

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: @time ago
mn: @time өмнө
