PoolParty GraphSearch (7.x-2.9) - en to pl translation catalogue (58 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Tags
pl: Tagi

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Password
pl: Hasło

en: Weight
pl: Waga

en: Delete configuration
pl: Usuń konfigurację

en: none
pl: brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: remove
pl: usuń

en: results
pl: wyniki

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wpisać poprawny adres e-mail.

en: Date format
pl: Format daty

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Widget settings
pl: Ustawienia kontrolki

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Load
pl: Wczytaj

en: Colors
pl: Kolory

en: here
pl: tutaj

en: Clone
pl: Klonuj

en: Show
pl: Pokaż

en: to
pl: do

en: @time ago
pl: @time temu

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: See also
pl: Zobacz także

en: from
pl: od

en: Calculation
pl: Kalkulacja

en: %title has been deleted.
pl: %title został usunięty.

en: RSS Feed
pl: Kanał RSS

en: Available
pl: Dostępne

en: Other settings
pl: Inne ustawienia

en: Context
pl: Kontekst

en: daily
pl: dziennie

en: weekly
pl: tygodniowo

en: About
pl: O stronie

en: Suggestions
pl: Sugestie

en: Synchronize
pl: Synchronizuj

en: Done.
pl: Gotowe.

en: Widgets
pl: Kontrolki

en: Credentials
pl: Kwalifikacje

en: Filter settings
pl: Ustawienia filtrów

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Component name
pl: Nazwa komponentu

en: Number of characters
pl: Ilość znaków

en: in @time
pl: w @time

en: Facet name
pl: Nazwa fasety

en: Time interval
pl: Interwał czasowy

en: flat
pl: mieszkanie
