PoolParty GraphSearch (7.x-2.0-beta3) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Search
ht: Chèche

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj
