SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Size
ja: サイズ

en: None
ja: なし

en: Name
ja: 名前

en: Default
ja: デフォルト

en: Background Color
ja: 背景色

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Icon
ja: アイコン

en: Layout
ja: レイアウト

en: Email
ja: メール

en: Inline
ja: インライン

en: Heading
ja: 見出し1

en: Address
ja: 住所

en: Color
ja: 色

en: Square
ja: 正方形

en: City
ja: 市区町村

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Style
ja: スタイル

en: State / Province
ja: 州/都道府県

en: Border color
ja: ボーダー色
