SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: yes
kn: ಹೌದು

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Square
kn: ಚೌಕ

en: Contact information
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಮಾಹಿತಿ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Border color
kn: ಅಂಚಿನ ಬಣ್ಣ:
