SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: yes
os: ойы

en: No
os: Нæйы

en: Size
os: Ас

en: None
os: Нæйы

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд
