SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: yes
ro: da

en: No
ro: Nu

en: Size
ro: Mărime

en: None
ro: Nimic

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Background Color
ro: Culoare Fundal

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Layout
ro: Prezentare

en: Email
ro: email

en: Address
ro: Adresă

en: Color
ro: Culoare

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Contact information
ro: Informații contact

en: Style
ro: Stil
