SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Size
ta: அளவு

en: None
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Inline
ta: ஒரேவரியில்

en: Heading
ta: தலைப்பு

en: Color
ta: நிறம்

en: Style
ta: பாணி
