SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Size
ar: الحجم

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Icon
ar: أيقونة

en: Layout
ar: التنسيق

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Heading
ar: الترويسة

en: Address
ar: العنوان

en: Color
ar: اللون

en: Square
ar: ميدان

en: Style
ar: نمط
