SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Size
ast: Tamañu

en: None
ast: Nengún

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Heading
ast: Encabezáu
