SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: City
ga: Cathair

en: Phone number
ga: Fón
