SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Size
gu: માપ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Color
gu: રંગ

en: City
gu: શહેર

en: Contact information
gu: સંપર્ક માહિતી
