SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: yes
ht: Wi

en: Size
ht: Grosè

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon
