SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: yes
is: já

en: No
is: Nei

en: Size
is: Stærð

en: None
is: Engin

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Icon
is: Táknmynd

en: Layout
is: Útlit

en: Email
is: Netfang

en: Inline
is: Innfellt

en: Address
is: Heimilisfang

en: Color
is: Litur

en: City
is: Borg

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Contact information
is: Tengiliðaupplýsingar

en: Style
is: Stíll
