SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Size
km: ទំហំ

en: None
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Heading
km: ក្បាល

en: Color
km: ពណ៌
