SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: yes
lv: jā

en: No
lv: Nē

en: Size
lv: Izmērs

en: None
lv: Nav

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Icon
lv: Ikona

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Email
lv: E-pasts

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Address
lv: Adrese

en: Color
lv: Krāsa

en: Square
lv: Kvadrāts

en: City
lv: Pilsēta

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Style
lv: Stils
