SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ
