SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: yes
bg: да

en: No
bg: Не

en: Size
bg: Размер

en: None
bg: Не

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Email
bg: Е-поща

en: Inline
bg: В една линия

en: Address
bg: Адрес

en: Color
bg: Цвят
