SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: yes
da: ja

en: No
da: Nej

en: Size
da: Størrelse

en: None
da: Ingen

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: Background Color
da: Baggrundsfarve

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Icon
da: Ikon

en: Email
da: E-mail

en: Inline
da: Integreret

en: Heading
da: Overskrift

en: Address
da: Adresse

en: Color
da: Farve

en: Square
da: Kvadrat

en: City
da: By

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Contact information
da: Kontaktinformation

en: Style
da: Typografi

en: State / Province
da: Stat/provins
