SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Name
my: အမည်

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Color
my: အရောင်
