SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Size
ne: आकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Email
ne: ईमेल

en: Color
ne: रंग
