SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: yes
pl: tak

en: No
pl: Nie

en: Size
pl: Rozmiar

en: None
pl: Brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Icon
pl: Ikona

en: Layout
pl: Układ

en: Inline
pl: Przed polem

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Address
pl: Adres

en: Color
pl: Kolor

en: Square
pl: Kwadrat

en: City
pl: Miasto

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Style
pl: Styl

en: Hover color
pl: Kolor po najechaniu kursorem

en: Border color
pl: Kolor ramki

en: Border style
pl: Styl ramki
