SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: yes
tr: evet

en: No
tr: Hayır

en: Size
tr: Boyut

en: None
tr: Hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Background Color
tr: Arkaplan Rengi

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Icon
tr: Simge

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Email
tr: E-posta

en: Inline
tr: Satır içi

en: Heading
tr: Başlık

en: Address
tr: Adres

en: Color
tr: Renk

en: Square
tr: Kare

en: City
tr: Şehir

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Border color
tr: Kenarlık rengi

en: Stacked
tr: Yığılı
