SooperThemes Basic Elements (7.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Address
ug: ئادرېس

en: Color
ug: رەڭ

en: Square
ug: تۆت چاسا

en: Circle
ug: چەمبەر

en: Disc
ug: دىسكا
